phone

09120304263

09197142162  

لیست بهترین قرص لاغری بدون عوارض در داروخانه های ایران
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 24 دی 1396
    
بازدید: 106717
    
زبان : فارسی
    

 قویترین و بهترین قرص لاغری

هدف شرکت بهین دارو از گرداوری این مقاله توصیه تعدادی قرص لاغری میباشد که صددرصد منشأ گیاهی دارند و افراد زیادی توانسته اند از آنها نتیجه مطلوبی بگیرند.شرکت بهین دارو با بیش از 12 سال سابقه کار در فروش بهترین و قویترین و به روز ترین قرصهای لاغری و چربی سوزی و کاهش اشتها در ایران .

طبق تحقیقات انجام شده توسط شرکت بهین دارو در چند سال اخیر مشخص شده که ۱۳درصد زنان ایرانی و ۳۷ درصد زنان تهرانی چاق هستند. از آنجایی که زنان بیش از مردان به زیبایی و تناسب اندام خود توجه دارند بیشترین تعداد خریداران قرص های لاغری موجود در داروخانه و شرکت بهین دارو را تشکیل میدهند.

قرص لاغری خیلی قوی گیاهی برای کاهش وزن سریع چیست؟

در حالی که برخی به دنبال درمان در گیاهان طبیعی هستند، برخی به ورزش می پردازند، برخی ترجیح می دهند از قرص لاغری خیلی قوی گیاهی برای کاهش وزن استفاده کنند، زیرا این دو باهم بهترین روش هستند. قرص های لاغری داروهایی هستند که به صورت خوراکی استفاده می شوند و در مدت زمان کوتاهی اثر خود را نشان می دهند. این داروها که برای کاهش وزن استفاده می شوند، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار نمی گیرند. تصور بر این است که به دلیل طبیعی نبودن این دارو بیشتر ضرر خواهد داشت تا فایده، اما در صورت تایید این داروها می توان با خیال راحت از آنها برای خداحافظی با اضافه وزن استفاده کرد. این داروها در زمان کوتاهی عمل کرده و به فرد کمک می کنند تا از شر اضافه وزن خلاص شود. با این حال، هر دارویی که برای کاهش وزن سریع استفاده می شود زیاد اثر گذار نیست.

جدای از ظاهر، برخی افراد از اضافه وزن شکایت دارند. برخی افراد خوش شانس به دنیا می آیند. از آنجایی که متابولیسم آنها بسیار سریع است، مهم نیست که چقدر چربی می خورند یا چقدر می خورند، وزن اضافه نمی کنند. با این حال، افرادی که متابولیسم آهسته دارند، اگر کوچکترین روغن بخورند، مستقیماً وزن اضافه می کنند. به همین دلیل است که افرادی که تمایل به اضافه وزن دارند، از هر راهی برای افزایش وزن بیشتر تلاش می کنند.

 در میان کپسول های لاغری بی ضرر  چند قرص خیلی قوی از جمله تینوییت ریتارد، آدیوس،اسلیمینگ، ریداکتیل , لیپوسیکس , جی سی , بلوبری , گلوریا , ایزی اسلی و ترن اسلیم درمیان افرادی که اضافه وزن زیاد دارند و میخواهند وزن و سایزشان را کم کنند معروف تر و بهترهستند.اکثر مراجعین  از ما در خصوص سفارس و خرید بهترین قرص برای لاغری شکم و پهلو بدون عوارض مشاوره میگیرند

اگر از محصولات لاغری دیگر به جواب دلخواه هتان نرسیده اید و از اضافه وزن و چاقی خسته شده اید . به راحتی با کارشنان بهین دارو تماس حاصل نمایید.
جهت سفارش و مشاوره برای دریافت قوی ترین قرص های گیاهی  روی شماره های زیر کلیک نمایید

  09120304263 - 09197142162          

  بهتر است از چه قرص هایی استفاده شود؟

فقط قرص لاغری خیلی قوی گیاهی مورد تایید وزارت بهداشت باید ترجیح داده شود. به محصولات ناشناخته نباید اعتماد کرد. اینها می توانند به جای ضعیف کردن شما عوارض مخربی بر روی شما بگذارند. هر شهروندی باید از این موضوع آگاه باشد. بهترین قرص های لاغری گیاهی موجود در داروخانه که مورد تایید هیچ سازمانی قرار نگرفته اند، در درجه اول فرد را به سرعت ضعیف می کنند. بعداً فرد فکر می کند که قرص ها اثر می کنند، اما هر روز در واقع یک قدم به مرگ نزدیک می شود.

مشاوره قرص لاغری

هدف قرص لاغری خیلی قوی گیاهی این است که از طرق مختلف موثر باشد به طوری که کالری دریافتی کمتر از کالری مصرفی باشد. مانند رژیم غذایی و ورزش، برای کاهش وزن باید یا کالری مصرفی را کاهش داد یا میزان فعالیت را افزایش داد. اکثر افراد داروهای کاهش وزن را استفاده می کنند تا اشتها را کم کنند یا با کاهش جذب چربی از روده، دریافت کالری را محدود می‌کنند تا از رژیم کم کالری اطمینان حاصل کنند.

از سوی دیگر، برخی افراد اصرار دارند که علی رغم داشتن زندگی ناشی از چاقی یا اضافه وزن، چاق نشوند. قوی ترین قرص لاغری گیاهی یکی از بارزترین داروهایی است که می توان برای کاهش وزن ترجیح داد. امروزه با افزایش چاقی افراد به روش های مختلف به دنبال کاهش وزن سریع هستند. داروهای کاهش وزن هم در اینترنت و هم در تلویزیون تبلیغ می شوند و به مردم قول کاهش وزن سریع می دهند.

قرص لاغری خیلی قوی گیاهی کاهش اشتها

مغز ما با توجه به محرک های زیادی تشخیص می دهد که سیر هستیم یا نه به این دلیل قرص لاغری خیلی قوی گیاهی یا تأثیر پیام رسان های طبیعی را افزایش می دهد یا مستقیماً به محل های پذیرش ویژه آنها می رود و با شدت بیشتری به آنها اطلاع می دهد. با این حال، وضعیت بسیار خطرناکی در این مکانیسم وجود دارد، به این دلیل شما باید بهترین انتخاب را در مصرف قرص لاغری گیاهی داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. مواد پیام رسان تقلید شده یا اصلاح شده در مراکزی غیر از مرکز سیری در مغز و حتی در بسیاری از اندام های خارج از مغز موثر است. وقتی ماده ای به نام نورآدرنالین که مرکز سیری را مطلع می کند افزایش می یابد، ضربان قلب و فشار خون نیز افزایش می یابد. زیرا همین ماده وظیفه انتقال برخی سیگنال های ارسالی از مغز به قلب را نیز بر عهده دارد.

به همین دلیل اصولا قرص لاغری خیلی قوی خانگی استفاده می شود. عوارض زیادی در دیگر داروها دیده شده است که این مشکلات در بهین دارو حل شده است. همچنین در بهین دارو بهترین پودر لاغری و بهترین پودر لاغری خارجی را نیز می توان پیدا کرد.

 

 لیست 15 تا از بهترین قرص های لاغری و چربی سوز بدون عوارض 

 معرفی بهترین و جدیدترین قرص های لاغریبهترین قرص لاغری بدون ضرر

 شرکت بهین دارو با بیش از 12 سال سابقه کار در فروش بهترین و جدیدترین قویترین قرص های لاغری و چربی سوزی و کاهش اشتها در ایران .

محصولات لاغری شرکت بهین دارو 100 در صد گیاهی و بدون عوارض جانبی و بی ضرر میباشد . که دقیقا نمونه اصل و اورجینال این محصولات عرضه میگردد .

 

در ادامه به چندی از قویترین قرص های لاغری که منشا کاملا گیاهی و جواب دهی عالی دراند اشاره میشود :

شرکت بهین دارو دارنده قوی ترین لیست قرص های لاغری جهان در ایران .

      قرص لاغری ادیوس طلایی


محصول اسپانیا
چربی سوز و لاغرکننده بدون نیاز به رژیم و ورزش
100 در صد گیاهی و بدون عوارض
60 عدد کپسول گیاهی
میزان جواب دهی از 7 تا 17 کیلو

نمایندگی قرص لاغری ادیوس طلایی بهین دارو

 قرص ادیوس دارویی گیاهی است که در جهت کاهش وزن می تواند مفید و موثر محسوب شود . این قرص گیاهی با نتظیم متابولیسم بدن می تواند در لاغری شما نقش به سزایی ایفا کند . در صورتی که سرعت متابولیسم یا سوخت و ساز بدنتان افزایش افزایش پیدا کند شما میتوانیدعلاوه بر مصرف کالری بیشتر کالری بیشتری نیز بسوزانید .

افراد دارای اضافه وزن و چاقی عموما سرعت متابولیسم بدنشان به دلیل ابتلا به بیماری های هورمونی یا عدم استفاده از یک برنامه غذایی سالم بسیار پایین استبه همین دلیل مصرف غذایی سالم بسیار پایین استبه همین دلیل مصرف قرص با سرعت بخشیدن به سرعت متابولیسم تواند در این دسته از افراد سبب کاهش و زن و چربی سوزی و لاغری گردد . عواملی دیگری مانند نوشیدن اب فراوان در افزایش سرعت سوخت و ساز بدن بسیار موثر است .به شما کمک میکند لاغری بهتری داشته باشید .

توجه داشته باشید که قرص ادیوس طلایی اصل فقط در جعبه نقره ای میباشد و جعبه قرص به هر رنگ دیگر بود 100 در صد تقلبی است . قرص ادیوس طلایی اصل ساخت کشور اسپانیا میباشد .

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 قرص لاغری تینویید ریتارد

محصول کشور المان
چربی سوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش
100 در صد گیاهی و بدون عوارض
60 و 30 عدد قرص گیاهی
میزان جواب دهی 60 عددی از 12 تا 20

نمایندگی قرص لاغری تینویید ریتارد بهین دارو

توجه : قرص تینویید ریتارد اصل فقط و فقط ساخت آلمان میباشد .

قبل از خرید هر محصول از اصل بودن ان اطمینان حاصل فرمایید . چون قرص تینویید ریتارد ساخت چین و بلغارستان و ترکیه هم دقیقا به شکل و ظاهر المانی وجود دارد . که به اسم قرص تینویید اصل المان به فروش میرسد .

قرص تنوئید ریتارد المانی تعداد 60 عددی یک داردی تضمینی لاغری و چربی سوزی میباشد که دارای تاییدیه پزشکی اروپا و امریکا میباشد و برای مریض های که دچار چاقی مزمن و پرخوری هستند تجویز می شود .

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         قرص لاغری جی سی

محصول کشور المان
چربیسوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش
100 در صد گیاهی و بدون عوارض
60 عدد کپسول گیاهی
میزان جواب دهی 6 تا 17

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری جی سی بهین دارو

قرص لاغری جی سی اصل به رنگ طلایی میباشد .

 قرص جی سی قرمز 100 در تقلبی است .مکانیسم اثر قرص لاغری جی سی قرص لاغری جی سی طلایی محصول شرکت MSH آلمان میباشد .
1 - کاهش دهنده اشتها (از بین اشتهای کاذب جلوگیری از ریزه خواری )
2 - جلوگیری از ریزه خواری
3 -بدون احتیاج به رژیم غذایی و ورزش
4 - درمان چاقی
5 - کاهش وزن و اب کردن شکم و پهلو
6 - چربی سوزی فوق العاده قوی مخصوص چربی سلولیت
7 - بی بازگشت
8 - جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  قرص لاغری بلوبری

محصول کشور برزیل
چربیسوز لاغری بدون نیاز به رزیم و ورزش
100 در صد گیاهی و بدون عوارض
60 عدد کپسول گیاهی و بدون عوارض
میزان جواب دهی 7 تا 18

نمایندگی قرص لاغری بلوبری بهین دارو

قرص لاغری بلوبری یک محصول لاغری با طب سنتی برزیلی و امریکای جنوبی میباشد . این قرص برگرفته از طب سنتی و قدیمی برزیل میباشد . همانطور که اطلاع دارید مردم برزیل به فیت نس و تناسب اندام بسیاربسیار اهمیت میدهند . و به همین دلیل سالهای مدیدی است که در تولید محصولات لاغری گیاهی و بدون عوارض پیش تاز میباشند . قرص بلوبری نتیجه سالها استفاده از گیاهین برای چربی سوزی میباشد .

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  قرص لاغری ریداکتیل

محصول کشور المان
چربی سوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش
100 در صد گیاهی و بدون عوارض
28 عدد کپسول گیاهی
میزان جواب دهی 5 تا 15

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری ریداکتیل بهین دارو

قرص لاغری ریداکتیل یک محصول قوی کاهش اشتها ساخت معروف ترین کمپانی المانی میباشد . قرص ریداکتیل جزو 10 قرص لاغری جهان میباشد . قرص لاغری ریداکتیل دارای 28 عدد کپسول لاغری قوی میباشد .
که با بهترین تکنولژی روز دنیا ساخته شده است . اگر از محصولات لاغری دیگر به جواب دلخواه هتان نرسیده اید. پیشنهاد ما به شما قرص لاغری ریداکتیل اصل المان است .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        قرص لاغری الفا اسلیم

 

محصول کشور امریکا
چربی سوز و لاغری قوی و کاهش اشتهای بالا
100 در صد گیاهی و اصل
50 عدد کپسول گیاهی
قرص الفا اسلیم
میزان جواب دهی 8 تا 16

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری الفا اسلیم بهین دارو
قرص لاغری الفا اسلیم Alpha Slim یکی از قوی ترین قرص های لاغری در جهان است . این قرص باعث می شود که چربی های اضافه موجود در بدن سریع تر سوزانده شود و سوخت و ساز بدن افزایش یابد که این عمل باعث کاهش وزن سریع در مصرف کنندگان این قرص می شود . این محصول دارای 50 عدد کپسول 250 میلی گرمی می باشد و شما می توانید از بهین دارو نمونه اصلی خرید کنید .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    قرص لاغری اسلیم پلاس

محصول کشور المان

کاهش اشتها و چربی سوز قوی بدون بازگشت

100در صد گیاهی و بدون عوارض

30 عدد کپسول گیاهی کاهش اشتها و چربی سوز

قرص اسلیم پلاس

میزان جواب دهی 5 تا 15 کیلو در هر دوره مصرف

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری اسلیم پلاس شرکت بهین دارو
قرص لاغری اسلیم پلاس یک محصول المانی بسیار بسیار بدون عوارض میباشد . و برای کسانی تجویز می شود که تا حالا قرص لاغری استفاده نکرده اند . قرص اسلیم پلاس با ترکیبات 100 در صد گیاهی و بدون ضرر و  عوارضه جزو قرص های جدید است که به بازر امده و در همین مدت زمان کوتاه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است . تنها نمایندگی اصلی قرص اسلیم پلاس شرکت بهین دارو میباشد .
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

قرص لاغری اسلیمینگ نچرال

محصول کشور امریکا

چربی سئز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش

100 در صد گیاهی و بدون عوارض

50 عدد کپسول گیاهی و بدون عوارض

میزان جواب دهی 5 تا 12

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری اسلیمینگ بهین دارو

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

قرص لاغری ترن اسلیم

 

محصول کشور هونگ کونگ

چربی سوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش

100 در صد گیاهی و بدون عوارض

60 عدد کپسول گیاهی و بدون عوارض

میزان جواب دهی 7 تا 17

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری ترن اسلینم بهین دارو

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         قرص لاغری گلوریا

محصول کشور اسپانیا

چربی سوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش

100 در صد گیاهی و بدون عوارض

30 عدد کپسول گیاهی

میزان جواب دهی 5 تا 15

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری گلوریا  بهین دارو

توضیحات :

قرص لاغری گلوریا Gloria درب بنفش محصول شرکت گلوریا اسپانیا است و یکی از پر فروش ترین قرص های

لاغری در چند سال اخیر به شمار میرود . قرص لاغری گلوریا درب بنفش با افزایش متابولیسم بدن موجب شکستن مولکول های چربی و تبدیل انها به انرژی در بدن می شود . بنابر این با مصرف قرص گلوریا می توانید علاوه بر دست یافتن به دور کمری باریک تر از شر چربی های قدیمی دور شکم و پهلو نیز راحت شوید .

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

https://www.instagram.com/behin_daroo/

 برای مشاهده بهترین محصولات چاقی - لاغری - زناشویی  و طریقه مصرف صحیح به کانال تلگرام بهین دارو بپیوندید . یا اینستاگرام ما به ادرس https://www.instagram.com/behin_daroo/را دنبال نمایید .

 

    قرص لاغری ایزی اسلیم

محصول کشور اسپانیا

چربی سوز لاغری بدون نیاز به رژیم و ورزش

100 در صد گیاهی و بدون عوارض

30 عدد کپسول گیاهی

میزان جواب دهی 5 تا 15

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری ایزی اسلیم بهین دارو

ویژگی قرص لاغری ایزی اسلیم :

ایزی اسلیم نتیجه چربی سوزی را به طور موثری در بدن به دنبال دارد . یکی از ویژگی های مثبت قرص ایزی جلوگیری از شل شدگی پوست و یا افتادگی پوست پس از لاغری و کاهش وزن می باشد . در واقع قرص لاغری ایزی اسلیم با افزایش سرعت و فعالیت متابولیکی که در بدن انجام می شود مولکول های چربی را اب می کند .

قرص لاغری ایزی اسلیم Easy slim با کاهش اشتها و چربی سوزی قوی موجب می شود کالری ورودی بدن کاهش یافته و کالری مصرفی افزایش یابد که این امر موجب کاهش بافت چربی در تمامی نقاط بدن می شود .

این دارو بسیار قوی و موثر بوده و دارای تاییده FDA می باشد .

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         قرص لاغری بلک سالیم

محصول کشور فرانسه

چربی سوز قوی مختص به بدن های استپ کرده .

100 در صد گیاهی با جواب دهی بالا اگر از محصولات دیگر به جواب نرسیده اید پیش نهاد ما به شما قرص بلک اسلیم میباشد .

30 عدد کپسول چربی سوز و لاغری .

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری بلک اسلیم بهین دارو

قرص لاغری بلک اسلیم 30 عددی Black slim وقتی صحبت از کاهش سریع وزن و انرژی باورنکردنی میکنیم

 قرص بلک اسلیم مختص بدن های استپ شده که بدنشان نسبت به قرص های لاغری ضعیف تر جواب نمی دهد . قرص بلک اسلیم در خط مقدم قرص های لاغری وجود دارد . فرمولاسیون های پر انرژی ما با مواد معتبر بالینی به افراد کاهش وزن و احساسا عالی و انرژی بیشتری از انچه که فکر می کردند کمک می کند .

قرص لاغری بلک اسلیم 30 تایی به خاطر داشتن گزاتین به شما انرژی فراوانی میدهد . گزاتین یک نوع کافین طبیعی است که در قهوه و چای سبز و کاکاو پیدا میشود .

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     قرص لاغری پاپایا

 

 محصول کشور فیلیپین

قرص کاملا گیاهی چربی سوز و کاهش اشتها .با جواب دهی بالا.

قرص لاغری پاپایا ساخته شده از مواد 100 در صد گیاهی و بدون عوارض و بازگشت .

30 عدد کپسول گیاهی لاغری

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص پاپایا بهین دارو

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

قرص لاغری لیپوسیکس بلک


 قرص لاغری لیپوسیکس بلک محصول کشور امریکا

قرص لیپوسیکس بلک یک قرص چربی سوز و لاغری میباشد .

قرص لیپوسیکس بلک قرص چربی سوز همراه ا ورزش هست . که میتوانید با ورزش کردن همراه این قرص در

مدت زمان کوتاهی از شر چربی های اضافه بدنتان خلاص شوید .

قرص لیپوسیکس دارای 120 عدد کپسول چربی سوز می باشد .

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری لیپوسیکس بلک بهین دارو

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

قرص لاغری و چربی سوزی هاروا (HARVA

قرص لاغری هاروا محصول کشور اسپانیا

قرص هاروا ی محصول لاغری و چربی سوز قوی میباشد .

دارای 36 عدد کپسول لاغری و چربی سوزی .

قرص هاروا ساخته شده با بهترین تکنولژی روز دنیا .

مشاهده توضیحات بیشتر ... کلیک کنید

نمایندگی قرص لاغری هاروا بهین دارو

 

مشاهد محصولات لاغری بیشتر ... کلیک کنید

 

بهترین قرص چربی سوز شکم و پهلو ... کلیک کنید

 

بهترین قرص کاهش اشتها

بهترین و جدیدترین قرص کاهش اشتها

 

معروفترین قرص های لاغری شرکت بهین دارو شامل: تینوییت ریتارد، آدیوسAdios، اسلیمینگ، ریلاکرRelacore

و هیدروکسیکات پرو کلینیکال(Hydroxycut)، قرص لاغری تینویید ریتارد میباشد که در زمینه چربیسوزی و کاهش

اشتها تأثیر فوق العاده دارند.

تمامی محصولات لاغری شرکت بهین دارو تمامأ اصلی و اورجینال ارائه میشوند و هیچگونه عوارض جانبی برای

بدن ایجاد نمیکنند.

اگر چاق هستید دلیلش آن است که مواد غذایی مصرف میکنید که شمارا چاق میکند و میزان کالری و چربی

بیش از حدی وارد بدنتان میشود و در نتیجه باعث اضافه وزنتان میشود.


هدف شرکت بهین دارو از گرداوری این مقاله توصیه تعدادی قرص لاغری میباشد که صددرصد منشأ گیاهی دارند

و افراد زیادی توانسته اند از آنها نتیجه مطلوبی بگیرند.

برای دیدین محصولات چاقی ، لاغری ، زناشویی کلیک نمایید.

بهترین قرصهای لاغری چربی سوز و کاهش اشتها در شرکت بهین دارو . قرص های اصل لاغری را از ما بخواهید .

 

بهترین و قویترین قرص چربی سوز شکم و پهلو در بهین دارو . اگر از چاقی شکم و پهلو رنج میبرید . میتوانید با

مصرف محصولات چربی سوزی بهین دارو در مدت زمان کوتاهی به وزن و سایز ایده التان برسید . شرکت بهین

دارو عرضه کننده بهترین قرص کاهش اشتها در ایران .

قویترین قرص چربی سوز در شرکت بهین دارو . با بهین دارو به تناسب اندام برسید .

 

اشنایی با بیماری های مرتبط به چاقی و اضافه وزن .

هر چند تعدادی بیماری وجود دارد که می تواند باعث افزایش وزن و یا حتی علت چاقی و اضفه وزن باشند اما خود چاقی نیز میتواند باعث بروز تعدادی بیماری شود . درواقع چاقی حتی اگر خودش بیماری نباشد . در شکلگیری طیف وسیعی ایز بیماری ها نقش پررنگی  دارد . به همین جهت چاقی مارد بیماری های زیادی در افراد دچار اضافه وزن و چاقی است .

 

بیماری های مربوط به چاقی کدامند ؟

 

 بر اساس محاسبه شاخص توده بدنی چنانچه  BMI شما برابر یا بالاتر از 30 باشد یک شخص چاق محسوب می شوید . هر چه

این شاخص بیشتر باشد شما به چاقی مرضی و مفرط نزدیکتر می شوید .

با چاق تر شدن احتمال ابتلا به بیماری های از قبیل :

سکته و بیماری های قلبی

فشار خون بالا

دیابت

بعضی از سرطان ها

بیماری کیسه صفرا و سنگ صفرا

استئوآرتریب

نقرس

مشکلات تنفسی مانند اپنه های خواب

دچار خواهید شد . که در متن پایین به این مشکلات اشاره خواهد شد .

پس در حفظ تناسب اندام خود کوشا باشید . که زندگی سالم و با نشاطی را تجربه کنید .

 

1 - سکته و بیماری های قلبی عروقی

وزن اضافه میتواند باعث افزایش فشار خونو افزایش کلسترول شود که هر دو مورد ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و سکته را

بالا می برند .

اما خوشبختانه با کاهش وزن می توان احتمال گسترش بیماری های قلبی و سکته را کاهش داد . ثابت شده که از دست دادن 5

در صد از وزن شما می تواند احتمال ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد .

 

2 - دیابت نوع دوم

دیابت تقریبا یک بیماری مادام العمر است که با مقادیر زیادی قند در خون مشخص می شود . علت دیابت میتواند کاهش سطح

انسلین هورمونی باشد که توسط لوزالعمده برای تنظیم قند خون تولید می شود .

 

3 - ریفلاکس یا رفلاکس معده

رفلاکس اسید معده به مری و گلو یک مشکل نسبتا شایع در افراد چاق است . مطالعات نشان می دهد هر چه افراد بر وزنشان افزوده می شود احتمال افزایش رفلاکس معده نیز بیشتر می شود .

 

4 - انواع سرطان ها

سرطان یکی از شایع ترین بیماری های مرتبط با چاقی است و به رشد کنترل نشده و غیر طبیعی سلول هایی گفته می شود که در داخل بافت های طبیعی دچار جهش و دگرگونی شده اند . این سلول ها از عملکرد طبیعی اندام های حیاطی جلوگیری می کنند و به سیستم های ضروری بدن اسیب می رسانند .

 

5 - کلسترل بالا یا افزایش کلسترل

زمانی که تجمع بیش از حد چربی هایی مانند کلسترل و تری گلیسرین در رگ ها و خون رخ دهد اصطلاحا گفته می شود اختلال چربی رخ داده است . داشتن یک اختلال چربی احتمال ابتلا به تصلب شرایین و بیماری های قلبی را در شما ایجاد می کند .

 

6 -بیماری کیسه صفرا

یکی از بیماری های رایج برای افراد چاق بیماری کیسه صفرا و سنگ کیسه صفرا است .

 

7 - استوارتریت

یک بیماری مفصلی است که اغلب بر روی زانو مفصل ران و پشت تاثیر می گذارد . اضافه وزن فشار زیادی بر روی این مفاصل وارد می کند و غضروف هایی که به طور طبیعی از انها محافظت می کنند را ساییده کرده و از بین می برد .

 

8 - نقرس

نقرس یک بیماری است که بر روی مفاصل اثر می گذارد . این بیماری وقتی بروز میکند که اوریک اسید زیادی در خون شما وجود داشته

باشد . اوریک اسید اضافی میتواند . به صورت کریستال هایی در مفصل ته شود .

نقرس بیشتر در افراد چاق شایع است . هر چه اضافه وزن بیشتر باشد . احتمال ابتلا به نقرس هم بیشتر است .

 

9 - اپنه ی خواب

اپنه ی خواب یک نوع اختلال در خواب است که با چاقی مرتبط است .

اپنه خواب می تواند باعث شود که یک فرد با صدای بلند خروپف کند و سپس برای مدتی کوتاه تنفس او در خواب متوقف شود . اپنه

خواب میتواند منجر به خواب الودگی در طول روز و ابتلا به بیماری های قلبی و سکته شود . کاهش وزن اغلب می تواند اپنه ی خواب را

بهبود دهد .

 

10 - سندروم متابولیک

سندروم متابولیک به مجموعه ای از شرایط ( شامل فشار خون بالا -قند خون - چربی زیادی - د ر اطراف شکم میزانی غیر طبیعی

کلسترل یا تری گلیسرین و ... گفته می شود که در کنار هم ریسک ابتلا به بیماری های قلبی سکته و دیابت را در افراد افزایش می دهد .

 

11 - اثرات روانی در افراد مبتلا به چاقی مفرط

در فرهنگ هایی که جذابییت فیزیکی افراد به لاغر بودن انها وابسته است افرادی که اضافه وزن دارند یا چاقی هستند همیشه از وزن

خود ناراحت هستند . و رنج میبرند افراد چاق معمولا به خاطر شرایطی که دارند از طرف اطرافیان سرزنش میشوند . و ممکن است انها

این وضعیت او را به تنبلی و سست اراده بودن ربط بدهند خیلی غیر عادی نیست اگر این افراد از جامعه دوری کنند یا سعی کنند وارد

روابط عاطفی نشوند .

 

 

 قرص لاغری خیلی قوی گیاهی

 بهترین قرص لاغری بدون عوارض در ایران
قرص لاغری خیلی قوی بدون عوارض
بهترین قرص لاغری بدون عوارض
قرص لاغری بدون عوارض
بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه
قرص های لاغری بدون عوارض
قوی ترین قرص لاغری بدون عوارض
قویترین قرص لاغری بدون عوارض

 لطفا اگر تجربه ای در زمینه مصرف قرصهای بدون عوارض جهت کاهش وزن داشتید زیر همین پست در قسمت نظرات با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

 جهت مشاوره رایگان روی تصویر فوق کلیک نمایید

 

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات لاغری شرکت بهین دارو  ... کلیک کنید

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات کاهش وزن و  لاغری شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات چاقی شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات زناشویی شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای دیدن مطالب مفید و آموزنده از ارشیو خبر بهین دارودیدن فرمایید ... کلیک کنید

برای دیدن طریقه مصرف صحیح قرص های چاقی - لاغری - زناشویی ... کلیک کنید

 

 

 در شبکه های اجتماعی بهین دارو را دنبال نمایید.

 
 

 


 

 

 
 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane انصاري 23/2/1397
سلام ممنون از محصول خوبتون
shirane احمدى 24/2/1397
من خيلي راضى بودم
shirane مشيرى اهواز 29/2/1397
خسته نباشيد من از قرصهاى لاغري شركت بهين دارو مصرف كردم خداي راضى بودم
shirane افسانه كرج 29/2/1397
قرص لاغري تينوييد ريتارت تون عالى بود
shirane الناز 11/2/1398
لایک داریییین
shirane میترا 21/10/1398
وای ادیوس لایی بهین دارو فوق العاده است
shirane احمدی 21/10/1398
من از بهین دارو تینویید ریتارد خریدم خدایی اصل بود و خیلی ممنون هستم از مشاورین شرکت بهین دارو
shirane هانیه کرج 21/10/1398
قبلا قرص اسلیمینگ از بهین دارو خریدم با اینکه کم هزینه بود و لی جواب دهی خوبی داشت
shirane سعیده مرادی 21/10/1398
قرص بلوبری از بهین دارو کرفتم اصل بود تنها نمایندگیش داخل ایران است
shirane مهرداد 30/10/1398
من از بهین دارو قرص جی سی گرفتم ۸ کیلو وزنم کم شد
shirane سعید باغبان 30/10/1398
سرکت بهین دارو نمایندگی قرص لاغری من چند ساله دارم تینویید میگیرم عالی هست
shirane عباس 30/10/1398
اگر خواستید قرص لاغری بگیرید ادیوس طلایی بهین دارو بخرید ببینید چه قرصی هست من گرفتم ۱۲ کیلو وزنم کم شده 👍
shirane مرادی 30/10/1398
منم ادیوس نیو گلد گرفتم از بهین دارو عالی هست خدایی
shirane محمد 30/10/1398
بلوبری هم من گرفتم اونم خوب بود انقد و محصول خوب داره بهین دارو که موقع خرید گیج میشی کدوم قرص لاغری را بخری واقا تمام قرصاش خوب جواب میده
shirane فیت نس امید 30/10/1398
من مربی بدن سازی هستم ۶ ساله دارم قرص از بهین دارو میخرم همه هم امتحان کردم تمام قرصاش جواب دهی خوبی دارن و مهمتر از همه چیز عوارض هم نداشته
shirane ازاده مولوي 25/11/1398
قرص لاغري اديوس طلايي بهين دارو بهترين قرص لاغري
shirane ساناز اسدي 25/11/1398
اره منم استفاده مردم عالي بود خدايي
shirane ستار 25/4/1399
مننون قرص الفا به دستم رسيد
shirane سمانه اسدي 25/4/1399
قرص اديو از بهين دارو خريدم خيلي كاهش اشتهاي خوبي داشت
shirane اهدي 25/4/1399
اره منم گرفتم خيلي خوب بود
shirane شمی 2/10/1399
ممنون از محصولات بهبن دارو
shirane میترا کرج 2/10/1399
من قرص ادیوس گرفتم از شما تویه یک دوره ۹ کیلو وزنم کم شد میخوایتم اگر دارید بازم سفارش بدم
shirane احدی 3/10/1399
ممنون قرص به دستم رسی تویه اداره پست بود بازم ببخشید
shirane میترا مرادی رشت 3/10/1399
سلام من قرص لاغری میخام از شما بگیرم میخواستم بدونم ادیوس بهتره یا قرص الفا اسلیم
shirane روحانی رشت 18/11/1399
خدایی من که خیلی از قرص های لاغری که برام ارسال کردید راضی بودم میخواستم تشکر کنم
shirane فریدونی شیراز 18/11/1399
من از شما قرص بلوبری گرفتم بد نبود و لی بعدش که از تون قرص جی سی گرفتم عالی بود میخواستم بازم اگر دارید سفارش بدمم تخفیف نداره ما مشتری هستیم
shirane سعید باغبان بوشهر 2/12/1399
سلام ممنون از قرص جی سی که برام ارسال کردید من تویه یک دوره یک ماه 12 کیلو وزنم اومد پایین میخواستم از شما تشکر کنم
shirane فرانک عباسی ساری 2/12/1399
من خیلی اضافه وزن دارم و شکمم خیلی بزرگ شده میخواستم راهنمایی کنید که چه قرصی به درد من میخوره .
shirane افسری 6/12/1399
ممنون از محصولات بی نظیرتان
shirane علی تهرانی 6/12/1399
من بدنم در استپ کامل بود جی سی از شما گرفتم خیلی خوب جواب داد می خواستم تشکر کنم از شما
shirane ترانه صمدی     15/1/1400
سلام ممنون از مشاوره که بهم دادین قرص های ایزی اسلیم گرفتم عالی بود
shirane علی قربانی 15/1/1400
قرص لاغری جی سی میخواستم لطفا راهنمایی کنید
shirane سمانه ترکی 17/1/1400
قرص های تینویید ریتارد بهین دارو خداوکیلی خیلی خیلی خوبه من با 30 تا دونه 14 کیلو کم کردم
shirane فرانک تبریز 17/1/1400
سلام من میخوام از شما قرص لاغری بگیریم خیلی قرص تا به حال خوردم دیگه احساس میکنم بدم جواب دهی نداره به نظر شما قرص بلک اسلیم واسه من خوب هست لطفا راهنمایی کنید .
shirane اسدی محمود 25/1/1400
میخواستم ببینم قرص لاغری ادیوس طلایی موجود دارید . خیلی تعرف شنیدم ایا اصلی دارید .
shirane لیلا زارع 25/1/1400
سلام و خسته نباشید به مشاورین شرکت بهین دارو قرص لاغری الفا اسلیم از شما گرفتم میخواستم لطف کنید طریقه مصرفش بگید .
shirane سارا حیدری 25/1/1400
قرص لاغری تینویید ریتارد اصل المان دارید من خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم بلخره یکی شما را معرفی کرد گفتند شما تینویید اصل را دارید اگر موجود هست لطفا قیمت بهم بگید ممنون میشم .
shirane محود بروجردی 25/1/1400
قرص الفا اسلیم خیلی خیلی قرص خوبی بود من استفاده کردم . به نظر من این قرص از همه این قرص های که من استفاده کرده بودم بهتر بود . تیه عرض یک ماه به تناسب اندامی که دلم میخواست رسیدم . چون تویه دوران کرانا خیلی پر خوری کرده بودم . شده بودم اندازه تانک . ممنون از بهین دارو با این محصول فوق العاده
shirane سارا منفرد گیلان 30/1/1400
با عرض سلام و خسته نباشید لطفا قیمت قرص پاپایا را میفرماید و من باید برای ثبت سفارش چیکار کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید .
shirane علی یزدانی تبریز 30/1/1400
لطفا طریقه مصرف قرص لاغری تینوید ریتارد میفرماید .
shirane مطهری تهران 6/2/1400
سلام از طرف دکتر باقری تماس میگیرم . گفتن قرص ایزی اسلیم بگیرم . لطفا نحوه سفارشتون بگید ممنون میشم
shirane مهرابادی رشت 27/2/1400
میخواستم از شرکت بهین دارو بابت قرص لاغری جی سی تشکر کنم عالی بود قرص فوق العاده خوب و بدون عوارض هست با یه دوره کامل من تقریبا 13 کیلو وزنم کم کردم بازم تشکر میکنم
shirane طبرسی از یزد 27/2/1400
قیمت قرص ریداکتیل اصل را میفرمایید و ایا واسه من کهخ بدن داخل استپ هست پیشنهاد میکنید یا نه ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
shirane مختاری کرج 2/3/1400
سلام قیمت قرص لاغری ایزی اسلیم میخواستم . دکتر تجویز کرده گفتند شما اصل را دارید لطفا برای سفارش باید چیکار کنم راهنمایی کنید
shirane شمس شیراز 2/3/1400
من 30 کیلو اضافه وزن دارم . میخواستم از شما قرص لاغری بگیرم . کدوم قرص برای من خوبه و جواب دهی بالایی دارد .
shirane پاپری برازجان 2/3/1400
میخواستم تشکر کنم از بابت قرص ریداکتیلی که برام اسال کردید . با یه دوه مصرف به وزنم رسیدم .
shirane شادی شهپره 28/5/1400
سلام من ادیوس اصل طلائی میخوام قیمتش چنده وچطور باید درخواست بدم
shirane مرتضوی 1/9/1400
با سلام و خسته نباشید . من قرص لاغری گلورای از شما گرفتم خیلی راضی بودم میخواستم برای مادرم خریداری کنم . 60 ساله هستند ایا میتوانند . اسفاده کنند .
shirane صالحی اهواز 1/9/1400
میخواستم قرص لاغری ادیوس را سفارش بدم . شما را معرفی کردند . ممنون میشم راهنمایی کنید .
shirane منفرد شیراز 9/9/1400
سلام بنده حدود 30 کیلو اضافه وزن دارم که بیشتر هم در ناحیه شکم و پهلوم انباشته شده است . لطفا راهنمایی کنید که کدوم یکی از این قرص های لاغری به درد بنده میخورد و وزن منو کم میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید .
shirane عاطفه تهران 10/11/1400
سلام میخواستم قرص لاغری الفا اسلیم از شما سفارش بدم شماره شما را دکتور رضاییان داده لطفا راهنمایی کنید
shirane عاطفه تهران 10/11/1400
سلام میخواستم قرص لاغری الفا اسلیم از شما سفارش بدم شماره شما را دکتور رضاییان داده لطفا راهنمایی کنید
 Manager        5/12/1400
برای ثبت سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید 09120304263
shirane سارا ثابت 17/12/1400
اسم بی ضرر ترین قرص لاغریی که سریع نتیجه بگیرم کدوم هست ؟
 Manager        17/12/1400
به منو قرص های لاغری در سایت مراجعه کنید لیست تمامی محصولات موجود در داروخانه ها آورده شده و توضیحات کامل از عوارض و این که چه مقدار کاهش وزرن دارید را میتونید مشاهده کنید.
shirane مانا سیفی 19/3/1401
من قرص لاغری میخوام. ممنونم راهنمایی کنید
shirane رحمانی 12/4/1401
سلام من دختر۱۵ساله دارم اضافه وزن داره میخواستم بدونم باتوجه به سنش چه قرصی پیشنهاد میکنید که عوارض نداشته باشه
shirane رحمانی     12/4/1401
سلام من دختر۱۵ساله دارم اضافه وزن داره میخواستم بدونم باتوجه به سنش چه قرصی پیشنهاد میکنید که عوارض نداشته باشه
shirane حسین مرادی     anjoman70@gmail.com 29/5/1401
سلام من در سایت نی نی سایت با سایت شما آشنا شدم من 118 کیلو وزن دارم و بدنم به شدت در مقابل لاغر شدن مقاومت می کند چاقی زیاد باعث شده کبدم گرید 2 باشد. بهترین و قویترین دارویی که می توان مصرف کنم تا وزن کم کنم چیست با تشکر
shirane سیما افشار 15/6/1401
سلام خسته نباشید می خواستم سوال کنم آیا این داروها همه برای افراد بالای ۵۵ سال ممنوع هست و دارویی هست ک برای افراد بالای ۵۵ سال بشه استفاده کرد ممنون میشم اگه جواب بدید